Volná místa

Obchodník s cennými papíry Colosseum, a.s. se sídlem v centru Prahy příjme do svého kolektivu kolegyni/kolegu na pozici.

Chtěli byste najít uplatnění na kapitálovém trhu? Rádi byste se účastnili rychlých a výnosných obchodů na burzách po celém světě? Jste komunikativní a snadno se seznamujete a jednáte s lidmi?

V tom případě vám společnost Colosseum, a.s., obchodník s cennými papíry se sídlem v centru Prahy, nabízí možnost stát se členem úspěšného týmu a rozvinout úspěšnou kariéru na mezinárodních finančních trzích.

Pracovní náplň:

  • osobní, e-mailová a telefonická komunikace s potencionálními klienty společnosti
  • aktivní prodej finančních derivátů po telefonu i osobní schůzkou v naší společnosti nebo u zájemců
  • koordinace aktivit na přípravu a realizaci obchodních případů
  • otevírání účtů u zahraničních brokerů
  • poskytování informačního servisu o dění na kapitálovém trhu

Očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání
  • cílevědomé, samostatné a schopné kolegy
  • obchodní dovednosti a zdravé sebevědomí
  • reprezentativní vystupování a orientaci na zákazníka a výsledek
  • zájem o ekonomiku a finanční trhy
  • ochotu cestovat (ČR)
  • schopnost a chuť neustále se vzdělávat
  • práce na obchodní pozici nebo v oblasti aktivního prodeje výraznou výhodou
  • znalost angličtiny výhodou, ne však podmínkou
  • čistý výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

  • zázemí a zkušenosti respektovaného obchodníka s cennými papíry
  • možnost být součástí nově implementované vize v podobě obchodování dle strategií a dalších produktových a technologických inovací
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • informační a vzdělávací podporu ze strany společnosti
  • zajímavou možnost seberealizace (makléřská činnost, spolupráce formou vázaného zástupce do budoucna)

Cítíte-li se osloveni nějakou z těchto nabídek a vnímáte-li ji jako zajímavou příležitost, zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na uvedený kontakt:

Colosseum, a.s., Londýnská 730/59, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 246 088 888, e-mail: info@colosseum.cz