Můj makléř

Pro koho je tato služba určena?


Službu Můj makléř využívají investoři, kteří chtějí mít svůj účet vždy pod plnou kontrolou, ale požadují konzultaci se svým osobním makléřem. Na základě Vašich individuálních požadavků Vám makléř a naše analytické oddělení doporučí vhodné obchodní příležitosti, ale pokyn k provedení obchodu dáváte Vy.

 


 

Václav Kučera - Head of derivatives sales

 Jak spolupráce probíhá?


Kdykoli v průběhu spolupráce je Vám kdispozici osobní makléř. A nejen on. Za každým konkrétním doporučením a za celou investiční strategií stojí několikačlenný tým složený z makléřů, asset manažerů, analytiků a dalších odborníků, kteří se snaží o co nejefektivnější poradenství v oblasti řízení rizika a o co možná nejdetailnější analytický rozbor Vašeho portfolia. V kombinaci s vysokou flexibilitou a proaktivním přístupem tak získáváte nemalý náskok na Vaší investiční cestě. 

 


 

Profesionální obchodní platforma TWS


V dnešní době informačního i technologického pokroku je obchodní platforma pro zkušeného investora nutností. My nabízíme klientům takové řešení, které je mobilní, efektivní a intuitivní, a které umožňuje investorovi přístup na světové trhy kdykoliv a odkudkoliv, a to za minimálních transakčních nákladů. Profesionální platfoma TWS od společnosti Interactive Brokers je k dispozici každému klientovi ve službě Můj makléř.

 


 

Pavel Sládek - Senior makléř

Rozmanitost investičních doporučení a obchodních příležitostí.


Kromě obchodování tradičních nástrojů, jako jsou akcie, stále více klientů využívá poradenství našich makléřů při obchodování komodit a komoditních spreadů. Pokud chcete mít dobře diverzifikované portfolio a zařadit i tržně neutrální přístupy k obchodování, je tato služba ideální volbou. Budete mít možnost obchodovat i jiné než tradiční nástroje, ale nebudete na to sami. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.

 

Mám zájem o více informací