TOP ETF

CHCI VÍCE INFORMACÍ K INVESTOVÁNÍ

Pravidelné investování se vyplácí

Pravidelné a dlouhodobé investování je považováno za jeden z nejvýnosnejších investorských přístupů, jak zhodnotit finanční prostředky a jeden z nejvíce osvědčených způsobů, jak se zajistit na stáří. Nespoléhejte se pouze na penzijní systém, ale také sami na sebe. Investujte každý měsíc po malých částkách.


 

 

ETF jako budoucnost pravidelného investování

V posledních letech prudce roste zájem investorů o ETF (Exchange-traded fund). Důkazem je růst počtu fondů a majetku ve správě. Ke konci roku 2016 existovalo 4 779 ETFs celkovou výší spravovaných prostředků 3,4 bilionu amerických dolarů a dále roste (www.statista.com).

 

 
Investujte jako největší světové fondy již od několika set korun

Vpravo můžete vidět aktuální složení portfolia jednoho z největších hedgeových fondů na světě - Bridgewater Associates. Naprostou většinu portfolia tvoří ETF, což dokládá jejich oblibu i u těch největších společností z oboru. Některé z nich jsou součástí našeho Fund listu v rámci programu TOP ETF a je možné si je pravidelně nakupovat po jednotkách tisíc korun. Klienti fondu Bridgewater Associates, který ke konci roku 2017 spravoval majetek v hodnotě přesahující 160 miliard amerických dolarů, musí pro začátek spolupráce uvolnit alespoň 500 000 USD. To může být pro velkou část investorů limitující. V rámci inovativního programu TOP ETF není nezbytná žádná velká počáteční investice. Kolik klient bude investovat a v jaké periodě je jen na jeho individuálním rozhodnutí.

 


 

Jak funguje inovativní řešení TOP ETF 

Vetšina aktivně řízených fondů nedosahuje dlouhodobě ani výnosu trhu i přes vysoké poplatky za správu (TER 2-3% ročně). Při investování do ETF je dopad poplatků na výkonnost investice výrazně nižší než u tradičních fondů. ETF zpravidla výnosu trhu dosahují.

Pokud Vás investování do ETF oslovilo, pomůžeme Vám s tím správným začátkem.

Proč právě TOP ETF:

  1. Bezpečnost na prvním místě - každý klient má svůj individuální účet u renomované společnosti Interactive Brokers s vysoce nadstandardním zabezpečením.
  2. Můžete začít investovat již od 1 000 Kč měsíčně.
  3. Peníze můžete vybírat kdykoli, bez sankcí a poplatků.
  4. Nejste ničím vázáni - pokud Vás potkají mimořádné výdaje, nemusíte investovat každý měsíc.
  5. Většina ETF pravidelně vyplácí dividendy. Tyto prostředky je možné automaticky reinvestovat.
  6. Jako klient služby TOP ETF máte k dispozici analytický servis, který Vám pomůže s orientací v široké nabídce. Úsudek našich analytiků je naprosto nestranný, nedostáváme žádné provize od ETF fondů.
  7. Po skončení investování si můžete zdarma nastavit výplatu prostředků z účtu po neomezenou dobu.

 

Začít investovat je snadné!

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.

Mám zájem o více informací