TOP ETF

BUDOUCNOST PRAVIDELNÉHO INVESTOVÁNÍ 

Pravidelné a dlouhodobé investování je považováno za jeden z nejvýnosnějších investorských přístupů, jak zhodnotit finanční prostředky. V posledních letech prudce roste zájem investorů o ETF (Exchange-traded fund). Důkazem je růst počtu fondů a majetku ve správě celosvětově. TOP ETF je skvělá forma pravidelných investic po malých částkách.

 • 20

   

  fondů v TOP ETF

 • 20%

   

  Nárůst spravovaného majetku od začátku roku 2021

 • 1 200 CZK

   

  Minimální výše pravidelné investice*

Strategie služby

Společnost Colossseum vám nabízí investovat do široké škály ETF fondů. Výběr fondu sestavujeme na základě analytického přístupu s ohledem na výkonnost jednotlivých ETF fondů (vývoj některých fondů sledujeme u portfolia jednoho z největších hedgeových fondů na světě – Bridgewater Associates).  

 

 • Investice do stále populárnějších ETF 
 • Portfolio inspirované největšími správci aktiv na světě
 • Pravidelná investice bez vázanosti od 1 200 CZK* 
 • Možnost snadno diverzifikovat své portfolio
 • Nastavení automatického nakupování předdefinovaných ETF

  

*Výše minimální investice může být předmětem změny v závislosti na vývoji daných ETF a měnových kurzů.

Proč právě TOP ETF 

 

Bezpečnost na prvním místě 

U TOP ETF spolupracujeme s renomovanými zahraničními bankami, které mají vysoce nadstandardní zabezpečení. Peníze můžete vybírat kdykoli, bez sankcí a poplatků.

Nejste ničím vázáni

Pokud vás potkají mimořádné výdaje, nemusíte investovat každý měsíc. Většina ETF pravidelně vyplácí dividendy. Tyto prostředky je možné automaticky reinvestovat. Po skončení investování si můžete zdarma nastavit výplatu prostředků z účtu po neomezenou dobu.

Diverzifikace

ETF fondy jsou jednou z nejlepších možností, jak diverzifikovat investiční portfolio. Díky široké skladbě podkladových aktiv u některých ETF fondů tak investor participuje na výnosu několika odvětví zároveň. 

Analytický servis k dispozici

Jako klient služby TOP ETF máte k dispozici analytický servis, který Vám pomůže s orientací v široké nabídce. Úsudek našich analytiků je naprosto nestranný, nedostáváme žádné provize od ETF fondů. 

Dlouholeté zkušenosti s obchodování s ETF

Společnost Colosseum se obchodováním s akciemi, deriváty a ETF zabývá již od roku 2002, kdy získala licenci od ČNB. Služba TOP ETF přináší klientům zajímavé zhodnocení již 5 let. Každým rokem klienti investují prostředky v řádech desítek milionů CZK.

 

Začít investovat je snadné! 

 

 

Poučení o rizicích

S obchodováním na kapitálových trzích jsou spojená rizika. Ztráty mohou převýšit výši investic. Historické výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. 

Více o rizicích zde.

 

Pro více informací o produktu TOP ETF nás kontaktujte.

Kontaktní formulář