BACK OFFICE SPECIALISTA - JUNIOR

Informace o společnosti

Působíme na trhu již 23 let a patříme mezi nejvýznamnější nebankovní obchodníky s cennými papíry. Nyní máte příležitost se k nám přidat! Staňte se nepostradatelnou součástí našeho teamu a získejte pozici s možností kariérního růstu v jednom z nejvíce dynamických oborů.

Náplň práce

  • zadávání, kontrola      a správa klientských dat v interním systému společnosti
  • otevření,      nastavení a správa klientských účtů u zahraničního brokera
  • zpracování      finančních a obchodních transakcí v systému společnosti
  • kontrola zůstatků      na účtech v systému společnosti se zůstatky na účtech u brokerů
  • spolupráce na přípravě      reportů pro ČNB
  • zadávání a kontrola      specifikace finančních instrumentů do interního systému společnosti
  • generování a      rozesílání výpisů z obchodních účtů klientů
  • zadávání      platebních příkazů do internetového bankovnictví
  • spolupráce v rámci      oddělení back office a s ostatními odděleními společnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti, která vyznává fair play
  • klidnou práci v přátelském kolektivu
  • možnost poznat a pochopit rozmanité aktivity obchodníka s cennými papíry
  • firemní benefity – stravenky, 6 sick days, Multisport kartu pro podporu zdraví a dobré nálady, občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • dobrá dostupnost pracoviště přímo v centru Prahy (stanice I. P. Pavlova a Náměstí Míru)
  • možnost práce na zkrácený úvazek
  • nástupní plat 30.000,- s pravidelnou valorizací
  • možnost profesního růstu

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • pečlivost a zodpovědnost. Dobrý pocit z toho mít věci v pořádku založené, evidované. Tyto vlastnosti jsou předpokladem úspěchu v této oblasti.
  • středně dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • logické myšlení
  • vstřícný přístup a příjemné vystupování

Cítíte-li se osloveni nějakou z těchto nabídek a vnímáte-li ji jako zajímavou příležitost, zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na uvedený kontakt:

Colosseum, a.s., Londýnská 730/59, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 246 088 888, e-mail: kariera@colosseum.cz