Makléř

Máte obchodní talent a zajímáte se o kapitálové trhy? Pak jste na správném místě!

Působíme na trhu již 21 let a patříme mezi nejvýznamnější české nebankovní obchodníky s cennými papíry. Nyní máte příležitost se k nám přidat! Máte šanci získat přístup k výběrové databázi stávajících i potenciálních klientů a předvést své obchodní dovednosti. Nabízíme vysoce nadprůměrné finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu.

 Pracovní náplň:

  • každodenní komunikace s aktivními klienty společnosti
  • přijímání a předávání pokynů týkajících se investičních nástrojů
  • vytváření investičních doporučení
  • účast při tvorbě investičních strategií
  • pomoc zákazníkům při instalaci obchodního softwaru
  • poskytování informačního servisu o dění na kapitálovém trhu
  • sjednávání a vedení schůzek s potenciálními klienty
  • poskytování informací o produktech společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • min. SŠ s maturitou (ekonomický obor výhodou)
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • zájem o ekonomiku a finanční trhy
  • znalost angličtiny výhodou, ne však podmínkou
  • chuť neustále se vzdělávat
  • cílevědomost a samostatnost
  • tah na branku
  • zdravé sebevědomí
  • dobré prezentační schopnosti
  • zkušenosti na obchodní pozici nebo v oblasti aktivního prodeje výhodou

Nabízíme:

  • zázemí renomovaného obchodníka s cennými papíry
  • možnost být součástí dynamického týmu zkušených makléřů
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • informační a vzdělávací podporu ze strany společnosti
  • firemní benefity
  • mladý a přátelský kolektiv
  • dobrá dostupnost pracoviště přímo v centru Prahy (stanice metra I. P. Pavlova a Náměstí Míru)

Zaujala Vás tato pracovní pozice?

Pakliže ano, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: kariera@colosseum.cz a těšíme se na případnou spolupráci.

Cítíte-li se osloveni nějakou z těchto nabídek a vnímáte-li ji jako zajímavou příležitost, zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na uvedený kontakt:

Colosseum, a.s., Londýnská 730/59, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 246 088 888, e-mail: kariera@colosseum.cz