Provozní ředitel

Působíme na trhu již 21 let a patříme mezi nejvýznamnější české nebankovní obchodníky s cennými papíry. Nyní máte příležitost se k nám přidat! Za poslední rok jsme vyrostli o 20 procent z pohledu objemu klientského majetku i výnosů a před námi jsou další výzvy. Chceme dát příležitost novému kolegovi, který zvládne uřídit provozní část firmy, zejména oddělení Finance, Back Office, IT a provoz kanceláří. Zároveň očekáváme, že se bude aktivně podílet na řadě rozvojových projektů společnosti.

Pracovní náplň:

  • kompletní samostatné vedení provozních oddělení společnosti:
            ○ Finance/účetnictví
            ○ Back Office
            ○ IT
            ○ Office management
  • nastavování nových procesů vedoucích k větší efektivitě společnosti
  • návrh a realizace provozní části rozvojových projektů společnosti
  • sestavení plánů a pravidelný reporting interní i externí
  • podílení se na nastavení celkové strategie
  • zajištění vztahů s dodavateli a státními institucemi

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně 5 let manažerské praxe na obdobné pozici
  • zkušenost s vedením, hodnocením a motivací týmu
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • velmi dobrá znalost Excelu
  • logické a analytické uvažování
  • vysokou míru odpovědnosti a samostatnosti
  • pracovitost a zápal pro věc
  • velkou výhodou je:
            ○ praxe u subjektu regulovaného ČNB
            ○ znalosti a zkušenosti s obchodováním na kapitálovém trhu
            ○ zkušenost s projektovým řízením
            ○ zkušenost s řízením IT oddělení a projektů

 Nabízíme:

  • zajímavou práci u licencovaného obchodníka s cennými papíry
  • solidní přístup, i nepsané dohody u nás vždy platí
  • přímý a významný vliv na chod firmy, možnost realizace vlastních nápadů
  • otevřenost a flexibilitu firmy, spolupráce přímo s majitelem společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení s možností participace na výsledku firmy
  • možnost dalšího osobního růstu formou školení a vzdělávání a další benefity
  • přátelský a otevřený tým kolegů, kteří jsou profesionálové ve svém oboru
  • dobrá dostupnost pracoviště přímo v centru Prahy (stanice metra I. P. Pavlova a Náměstí Míru)

Zaujala Vás tato pracovní pozice?

Pakliže ano, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: kariera@colosseum.cz a těšíme se na případnou spolupráci.

Cítíte-li se osloveni nějakou z těchto nabídek a vnímáte-li ji jako zajímavou příležitost, zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na uvedený kontakt:

Colosseum, a.s., Londýnská 730/59, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 246 088 888, e-mail: kariera@colosseum.cz