Senior Account Manager

 Máte obchodní talent a zajímáte se o kapitálové trhy? Pak jste na správném místě!

Působíme na trhu již 21 let a patříme mezi nejvýznamnější české nebankovní obchodníky s cennými papíry. Nyní máte příležitost se k nám přidat! Máte šanci získat přístup k výběrové databázi stávajících i potenciálních klientů a předvést své obchodní dovednosti. Nabízíme vysoce nadprůměrné finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu.

Náplň práce:

  • péče o stávající a potenciální klienty, prohlubování spolupráce
  • dohled nad kvalitou odvedené práce, zajištění plnění cílů
  • zodpovědnost za svěřený team a projekty
  • pravidelný reporting
  • telefonická, e-mailová a osobní komunikace s potenciálními i stávajícími klienty společnosti
  • vyhledávání nových zákazníků – aktivní prodej
  • poskytování informací o produktech společnosti
  • práce s interním systémem na PC (CRM)

Co od Vás očekáváme:

  • pracovní zkušenost na podobné pozici minimálně 2 roky
  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • komunikativního, samostatného a schopného kolegu
  • aktivní zájem o dění na kapitálových trzích
  • zkušenost s vedením týmu
  • zodpovědnost a samostatnost
  • orientaci na zákazníka a výsledek
  • reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • zázemí renomovaného obchodníka s cennými papíry
  • kariérní růst s možným postupem
  • rozvoj obchodních dovedností
  • individuální přístup
  • vzdělávací programy v oblasti kapitálového trhu
  • vysoce nadprůměrné finanční ohodnocení
  • multisport karta po zkušební době plně hrazená zaměstnavatelem
  • výborná dostupnost kanceláří MHD – 1 min od stanice metra I.P.Pavlova
  • nástup možný IHNED!

Zaujala Vás tato pracovní pozice?

Pakliže ano, zašlete Váš strukturovaný životopis a těšíme se na případnou spolupráci.

Cítíte-li se osloveni nějakou z těchto nabídek a vnímáte-li ji jako zajímavou příležitost, zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na uvedený kontakt:

Colosseum, a.s., Londýnská 730/59, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 246 088 888, e-mail: info@colosseum.cz