O společnosti

VYTVÁŘÍME INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI A CÍLENĚ INVESTUJEME DO BUDOUCNOSTI

Jsme ryze český obchodník s cennými papíry, který zahájil činnost v roce 1997. V portfoliu naleznete produkty individuální správy portfolia a také zprostředkovávaní investování do finančních a komoditních derivátů, akcií a certifikátů, a to po celém světě. V rámci investičního poradenství nabízíme celou řadu analýz, doporučení a komentářů. Od roku 2018 se rovněž zaměřujeme na zpřístupnění ETF široké bázi retailových klientů.

 • ČNB


  Podléháme dohledu České národní banky

 • AKAT


  Jsme členem Asociace pro kapitálový trh

 • 1997


  Jsme tu pro vás již 23 let

 

 

Investiční řešení na míru

Díky naší analytické podpoře poskytujeme klientům aktuální informace z trhu. O individuální investorská portfolia se starají zkušení portfolio manažeři a usilují o co možná nejlepší zhodnocování finančních prostředků.

 • Správa aktiv


  Řešení na míru pro konzervativní i dynamické investory

 • Akcie a dluhopisy

   

  Z celého světa dostupné

  v profesionální obchodní platformě 

 • Deriváty

   

  Obchodujeme již 18 let 

   

   

Partneři

Interactive Brokers
BlackRock
AKAT ČR
Bloomberg
ČSOB
CONSEQ
IFM

Povinně uveřejňované informace

 

 

Společnost Colosseum, a.s. je držitelem licence od České národní banky, která společnost opravňuje k poskytování investičních služeb na kapitálovém trhu. Bližší informace včetně rozsahu licence naleznete zde.

 

 

 

Společnost Colosseum, a.s. tímto prohlašuje, že jedná prostřednictvím následujících vázaných zástupců, kteří jsou registrováni v seznamu vázaných zástupců, vedených Českou národní bankou podle § 32a a násl. zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů. Seznam vázaných zástupců je k dispozici zde.

Ostatní informace ke stažení

Tvůrce produktů s investiční složkou musí k těmto produktům vytvořit Sdělení klíčových informací. Toto Sdělení klíčových informací obsahuje veškeré podstatné informace o povaze produktu a umožní investorovi lépe pochopit rizika, náklady a očekávaný výnos z daného produktu.

Na tomto odkaze je přístup k databázi Sdělení klíčových informací našeho partnera Interactive Brokers. Tato databáze nabízí Sdělení klíčových informací v jazycích poskytnutých tvůrci produktů s investiční složkou. Níže se nachází Sdělení klíčových informací vytvořená Colosseum a.s. Patří mezi ně dokumenty týkající se mimo-evropských burzovně obchodovaných derivátů – opcí a futures.

Společnost Colosseum, a.s. v současné době působí jako manažer emisí dluhopisů pro společnosti uvedené níže. Další informace ohledně emisí dluhopisů naleznete na stránkách jednotlivých emitentů.

Českomoravská Projektová V a.s. – Českomoravská Projektová V a.s. (cmpv.cz)

Českomoravská Projektová VI a.s. – Českomoravská Projektová VI a.s. (cmpvi.cz)