O společnosti

VYTVÁŘÍME INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI A CÍLENĚ INVESTUJEME DO BUDOUCNOSTI

Jsme ryze český obchodník s cennými papíry, který zahájil činnost v roce 1997. V portfoliu naleznete produkty individuální správy portfolia a také zprostředkovávaní investování do finančních a komoditních derivátů, akcií a certifikátů, a to po celém světě. V rámci investičního poradenství nabízíme celou řadu analýz, doporučení a komentářů. Od roku 2018 se rovněž zaměřujeme na zpřístupnění ETF široké bázi retailových klientů.

 • ČNB


  Podléháme dohledu České národní banky

 • AKAT


  Jsme členem Asociace pro kapitálový trh

 • 1997


  Jsme tu pro vás již 27 let

 

 

Investiční řešení na míru

Díky naší analytické podpoře poskytujeme klientům aktuální informace z trhu. O individuální investorská portfolia se starají zkušení portfolio manažeři a usilují o co možná nejlepší zhodnocování finančních prostředků.

 • Správa aktiv


  Řešení na míru pro konzervativní i dynamické investory

 • Akcie a dluhopisy

   

  Z celého světa dostupné

  v profesionální obchodní platformě 

 • Deriváty

   

  Obchodujeme již 18 let 

   

   

Partneři

Saxo
BlackRock
AKAT ČR
Bloomberg
ČSOB
CONSEQ
IFM

Povinně uveřejňované informace

 

 

Společnost Colosseum, a.s. je držitelem licence od České národní banky, která společnost opravňuje k poskytování investičních služeb na kapitálovém trhu. Bližší informace včetně rozsahu licence naleznete zde.

 

 

 

Společnost Colosseum, a.s. tímto prohlašuje, že jedná prostřednictvím následujících vázaných zástupců, kteří jsou registrováni v seznamu vázaných zástupců, vedených Českou národní bankou podle § 32a a násl. zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů. Seznam vázaných zástupců je k dispozici zde.

Ostatní informace ke stažení

Společnost Colosseum, a.s. v současné době působí jako manažer emisí dluhopisů pro společnosti uvedené níže. Další informace ohledně emisí dluhopisů naleznete na stránkách jednotlivých emitentů.

Českomoravská Projektová V a.s. – Českomoravská Projektová V a.s. (cmpv.cz)
Českomoravská Projektová VI a.s. – Českomoravská Projektová VI a.s. (cmpvi.cz)