O společnosti

VYTVÁŘÍME INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI A CÍLENĚ INVESTUJEME DO BUDOUCNOSTI

Colosseum, a.s. je ryze český obchodník s cennými papíry působící na trhu od roku 1997.

Produktové portfolio zahrnuje Investiční program ivy, inspirovaný investičními strategiemi prestižních univerzit Ivy League, který přináší vyvážené portfolio s orientací na optimalizaci výnosů a rizika a řadí se mezi nejúspěšnější produkty svého druhu na trhu. Pro investory, kteří si chtějí své dlouhodobé portfolio řídit sami, je v nabídce také produkt TOP ETF, který nabízí jednoduché pravidelné investování do burzovně obchodovaných fondů. Colosseum je zároveň distributorem nemovitostního fondu NEMO, který prostřednictvím investic do prémiových českých kancelářských budov nabízí stabilní výnos. Od roku 2024 je možné investovat do všech nabízených produktů v režimu Dlouhodobého investičního produktu (DIP).

 • ČNB


  Podléháme dohledu České národní banky

 • AKAT


  Jsme členem Asociace pro kapitálový trh

 • 1997


  Jsme tu pro vás již 27 let

 

 

Investiční řešení na míru

Díky naší analytické podpoře poskytujeme klientům aktuální informace z trhu. O individuální investorská portfolia se starají zkušení portfolio manažeři a usilují o co možná nejlepší zhodnocování finančních prostředků.

 • Správa aktiv


  Řešení na míru pro konzervativní i dynamické investory

 • Akcie a dluhopisy

   

  Z celého světa dostupné

  v profesionální obchodní platformě 

 • Deriváty

   

  Obchodujeme již 18 let 

   

   

Partneři

Saxo
BlackRock
AKAT ČR
Bloomberg
ČSOB
CONSEQ
IFM

Povinně uveřejňované informace

 

 

Společnost Colosseum, a.s. je držitelem licence od České národní banky, která společnost opravňuje k poskytování investičních služeb na kapitálovém trhu. Bližší informace včetně rozsahu licence naleznete zde.

 

 

 

Společnost Colosseum, a.s. tímto prohlašuje, že jedná prostřednictvím následujících vázaných zástupců, kteří jsou registrováni v seznamu vázaných zástupců, vedených Českou národní bankou podle § 32a a násl. zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů. Seznam vázaných zástupců je k dispozici zde.

Ostatní informace ke stažení

Společnost Colosseum, a.s. v současné době působí jako manažer emisí dluhopisů pro společnosti uvedené níže. Další informace ohledně emisí dluhopisů naleznete na stránkách jednotlivých emitentů.

Českomoravská Projektová V a.s. – Českomoravská Projektová V a.s. (cmpv.cz)
Českomoravská Projektová VI a.s. – Českomoravská Projektová VI a.s. (cmpvi.cz)